wrz 062012
 

Free YouTube to MP3 – darmowy program przeznaczony głównie dla osób, które chcą pobierać filmy z YouTube do formatu MP3. Program jest bardzo prosty w obsłudze. Pozwala nawet na ściąganie z YouTube kilkunastu filmów na raz. Oczywiście, każdy film pobiera się osobno, ale możemy zrobić listę filmów, które chcemy pobrać i automatycznie pobierze się po kolei każdy film z listy.
Aby pobrać film wystarczy wkleić adres URL. Klikając w Opcje w zakładce Zaawansowane mamy możliwość włączenia funkcji automatycznego wstawiania URL ze schowka. Filmy zapisać można w formacie MP3, M4A, AAC, WMA, WAV, OGG, FLAC i ALAC.

Podczas instalacji trzeba dokładnie patrzeć co klikamy, ponieważ mogą zainstalować się dodatkowe toolbary i programy. Dokładnie tak samo, jak przy instalacji programu Free YouTube Download. Jest, to program tego samego producenta, więc instalacja wygląda podobnie i instalują się te same dodatkowe programy. Bardziej dokładnie jest to opisane pod programem Free YouTube Download. Jednak wystarczy uważnie patrzeć, co klikamy, a nie zainstaluje się nic czego byśmy nie chcieli.

Aby pobrać Free YouTube to MP3 Converter, kliknij w poniższy link:
http://download.dvdvideosoft.com/FreeYouTubeToMP3Converter.exe

Strona znaleziona przez frazy takie jak:

  • sciaganie z youtube mp3
  • ciganie z youtuba
  • sciaganie youtube converter
  • sciaganie z youtube converter
  • sciaganie z youtube na mp3 wklej link

 Zostaw komentarz

(required)

(required)

Możesz użyć również HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>